Jeśli chciałabyś /chciałbyś uczyć się w szkole, która dba o przyjazną atmosferę i Twój wszechstronny rozwój, zapraszamy Cię do nas – ZSOiZ we Lwówku Śląskim.

 Oprócz typowych lekcji oferujemy zajęcia warsztatowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, wyjazdy integracyjne. Inspirujemy do rozwijania artystycznych pasji poprzez udział w konkursach plastycznych, literackich, muzycznych, występy w szkolnym chórze, warsztatach filmowych i dziennikarskich. Uwrażliwiamy na potrzeby drugiego człowieka, zachęcając i stwarzając możliwości zaangażowania się w wolontariat i różnorodne akcje charytatywne.

   Może jeszcze nie wiesz, co chcesz robić w przyszłości, dlatego my staramy się otwierać uczniów na świat, pokazywać różne rozwiązania, doradzać – nie tylko na lekcjach z doradztwa zawodowego. U nas każdy jest ważny, nikt nie pozostaje niezauważony, chociażby dlatego że nie jesteśmy ogromną szkołą, w której można się zagubić. Dzięki temu możemy odkryć Wasze pasje, docenić indywidualność, wesprzeć w trudnych chwilach i poświęcić Wam tyle czasu, ile potrzebujecie.

Od wielu lat szczycimy się tym, że nasi uczniowie mówią, iż czują się w szkole dobrze i mamy pewność, że jeśli zdecydujesz się na naukę w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim, będziesz jednym z nich.

Dodaj komentarz