Liceum Ogólnokształcące w Lwówku Śląskim

NazwiskoImięDecyzja
BabiczWiktor Ksaweryzakwalifikowany
BaszakWeronikazakwalifikowany
BiałekMichałzakwalifikowany
BukowskaMajazakwalifikowany
ChareckaAleksandraniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
ChoniawkoNatalianiezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
CzerskiPiotrniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
CzerwieńBartosz Karolzakwalifikowany
DziokDamianzakwalifikowany
DżygóraWiktoriazakwalifikowany
GapAdaniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
GorczycaJuliazakwalifikowany
GrzywaJuliazakwalifikowany
JaskułaEmiliazakwalifikowany
JurkowskaSarazakwalifikowany
KaczmarczykMarcelzakwalifikowany
KarpiszynWiktoriazakwalifikowany
KiedykAleksanderniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
KobakAnnazakwalifikowany
KobakMajazakwalifikowany
KołodziejMarcelniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
KorwellNataliazakwalifikowany
KryzaKorneliazakwalifikowany
KulanicaNatanielzakwalifikowany
ŁawrynowiczWeronika Paulinazakwalifikowany
ŁozaBłażejniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŁupakDagmarazakwalifikowany
ŁupickiKamilniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
MartyniakDominikazakwalifikowany
MichalakJakubzakwalifikowany
MiszkurkaKarolinaniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
MrozikBłażejzakwalifikowany
NalepaMagdalenazakwalifikowany
NOWAKJULIAniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
PaluchWiktorianiezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
PAPLICKAMAGDAniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
PawlikMichałniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
PiaskowskaAmelianiezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
PiątkoAmeliazakwalifikowany
PielichataAleksandrazakwalifikowany
PielichataKorneliazakwalifikowany
PokomejkoAdrianniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
ProskaEmilianiezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
RybaMikołajniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
SienkiewiczAntoninazakwalifikowany
SierońMartazakwalifikowany
SimonFilipniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
SkruchaGabrielazakwalifikowany
SkwarczyńskiJakub Henrykzakwalifikowany
SobkówOskarzakwalifikowany
StasiowskaMagdalenaniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
StempinElżbietazakwalifikowany
StęplewskiOliwerniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
StryjekOliwiazakwalifikowany
StrzałkowskiIgorzakwalifikowany
SuskiDominikniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzczerepaHannaniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚcigaAleksandrazakwalifikowany
ŚliwińskiOliwerzakwalifikowany
ŚwiderSzymonzakwalifikowany
TyrkaJulianiezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
WichaPiotrniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
WitkowskiBartoszniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
WojtczakPatrykniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
WuzikAntonizakwalifikowany
ZiemianowiczOliwiazakwalifikowany
OddziałNajniższa liczba punktów
(1a) humanistycznodziennikarska44.4
(1b) biologicznochemiczna35.25
(1c) politechniczna94.95
(1d) geograficzno-językowa60.45
(1e) informatyczno-językowa96.95

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum w Lwówku Śląskim

NazwiskoImięDecyzja
BałutJakubzakwalifikowany
ChareckaAleksandraniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
ChlebowiczAleksandrazakwalifikowany
CHORĄŻYCZEWSKIKAJETANniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
CiechanowiczZuzannazakwalifikowany
CzerskiPiotrniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
CzerwieńBartosz Karolniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
DomańskiDominikzakwalifikowany
DyjeckaAleksandrazakwalifikowany
DzierewiankoMikołajniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
GalekWiolettazakwalifikowany
GorczycaJulianiezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
GórskaNataliazakwalifikowany
JaskułaEmilianiezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
JohnKrzysztofzakwalifikowany
JurkowskaOliwiazakwalifikowany
KaczmarczykMarcelniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
KiedykAleksanderzakwalifikowany
KotWiktor Wacławniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
KredkowskiKornelniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
KryzaKornelianiezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
KupnickiWiktorniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
LatawiecPawełniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŁatyszonekKrystianniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŁawrynowiczWeronika Paulinaniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŁużnaWeronikazakwalifikowany
MaćkowskiDawidniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
MazurNataliazakwalifikowany
MisztalOliwiazakwalifikowany
MordasKamilniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
NestorowiczIgorzakwalifikowany
OstrowskiFilipzakwalifikowany
PanasewiczOliwierzakwalifikowany
PaśJoachimzakwalifikowany
SłychanAugustynniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
SuskiDominikzakwalifikowany
SzablaMichałniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚciganDominikazakwalifikowany
ŚwiderSzymonniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
TurekAnetaniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
WitkowskiBartoszzakwalifikowany
WójtowiczPaulinaniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZarzyckiAndrzejzakwalifikowany
ZłotekKrystianzakwalifikowany
OddziałNajniższa liczba punktów
(1e) technik ekonomista71.75
(1f) technik informatyk78.6
(1h) technik handlowiec59.05
(1i) technik elektronik21.35
(1r) technik reklamy61.45

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Branżowa Szkoła I Stopnia w Lwówku Śląskim

NazwiskoImięDecyzja
MisztalOliwianiezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
PaśJoachimniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZarzyckiAndrzejniezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)