Obowiązuje w klasach trzecich, które rozpoczęły naukę w roku szkolnym 2018/2019

KSZTAŁCENIE W ZAKRESIE PODSTAWOWYM
Przedmiot – zakres podstawowyNumer dopuszczenia podręcznikaAutor podręcznikaTytuł podręcznikaWydawnictwoObowiązuje w klasie/ uwagi
Język polski425/1/2012Małgorzata Chmiel, Anna RównyPonad słowami. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Klasa 2 Część 1 i 2Nowa EraTechnikum:  III HF
Język polski425/1/2012Małgorzata Chmiel, Anna RównyPonad słowami. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Klasa 3Nowa EraLO:  III AB, III CD
Język niemiecki679/5/2014/ 2016                     676/2014        Krystyna Łuniewska, Zofia Wąsik                     Anna Kryczyńska-Pham, Joanna Szczęk        Alles klar 3 Zakres podstawowy. Podręcznik do szkół ponadgimnazjalnych + zeszyt ćwiczeń             Abitur. Repertorium maturalne i podręcznik do języka niemieckiego w liceum i technikum poziom podstawowy    WSIP                       WSIP          Kl. III ABCD podręcznik można kupić od tegorocznej klasy III BC, zeszyt ćwiczeń musi być nowy         Kl. III A poziom rozszerzony może odkupić podręcznik od starszych klas  
Język angielski361/1/2012     361/2/2011Tim Falla, Paul A. Davies, Małgorzata Wieruszewska   Tim Falla, Paul A. Davies, Małgorzata WieruszewskaNew Matura Solutions Pre-Intermediate   New Matura Solutions IntermediateOxford University PressPodręczniki – zakup wrzesień III ABCD
Język angielski672/3/2014/2015S. Kay, V. Jones, D. Brayshaw, B. Michałowski   D. Bradshaw, B. Michałowski.Matura Focus 3 Student’s book,   Ćwiczenia: Matura Focus 3 Workbook  PearsonIII HF
Matematyka378/3/2014/2016         212/08Wojciech Babiański,  Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Jolanta WesołowskaMATeMAtyka 3, Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych,  Zakres podstawowy

MATeMAtyka 2”
Podręcznik + CD-ROM dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum.
Nowa EraIII AB II HF – kontynuacja z klasy II
Przyroda658/1/e/2013 658/2/e/2013M. Galikowski, R. Hassa, M. Kaczmarzyk, A. Mrzigod, J. Mrzigod, M. WięckowskiPrzyroda, 1 i 2 Karty pracy ucznia. Fizyka, chemia. Karty pracy ucznia. Biologia, geografiaNowa Era—————–
Historia i społeczeństwo Tomasz MaćkowskiPodręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum ,,Poznać przeszłość” Ojczysty Panteon i ojczyste sporyNowa EraIII HF
Historia i społeczeństwo Marcin MarkowiczOlga PytlińskaAgata Wyroda  HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO. RZĄDZĄCY I RZĄDZENI. PODRĘCZNIK.  Liceum i technikum  Nowa EraIII AB, III CD
KSZTAŁCENIE W ZAKRESIE ROZSZERZONYM
Przedmiot – zakres rozszerzonyNumer dopuszczenia podręcznikaAutor podręcznikaTytuł podręcznikaWydawnictwoObowiązuje w klasie/ uwagi
Język niemiecki676/2014Joanna Szczęk, Anna Kryczyńska-PhamAbitur. Język niemieckiWSiPIII AB
Język angielski672/3/2014/2015S. Kay, V. Jones, D. Brayshaw, B. Michałowski   D. Bradshaw, B. Michałowski.Matura Focus 3 Student’s book,   Ćwiczenia: Matura Focus 3 Workbook  PearsonIII HF
Matematyka360/3/2014/2016Autor: Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Jolanta WesołowskaMATeMAtyka 3                                  Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych                           Zakres rozszerzony

Nowa EraIIICD można odkupić od absolwentów IIIC !!!! III HF wybrane osoby
Fizyka632/3/2014 632/2/2014/2016Marcin Braun, Agnieszka Byczuk, Krzysztof Byczuk, Elżbieta WójtowiczZrozumieć fizykę. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Kształcenie ogólne w zakresie rozszerzonym cz. 2 i 3Nowa EraIII D
Biologia564/1/2012Marek Guzik, Ewa Jastrzębska, Ryszard Kozik, Renata Matuszewska, Ewa Pyłka-Gutowska, Władysław ZamachowskiBiologia na czasie. Podręcznik dla szkół Ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzonyNowa EraIII B
Chemia528/2/2013M. Litwin, S. Styka – Wlazło, J. Szymońska (podręcznik)„To jest chemia 2. Chemia organiczna”, zakres rozszerzonyNowa EraIII BD
WOS630/2/2014/2015Lucyna Czechowska, Arkadiusz Janicki, Klaudiusz ŚwięcickiW centrum uwagi. Część 2 Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony

Nowa EraIII A
Geografia501/2/2013/2016         501/3/2014T. Rachwał           M. Więckowski R. MalarzOblicza geografii 2 (podręcznik, który kończymy po klasie II) Podręcznik do geografii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony – Szkoły ponadgimnazjalne Oblicza geografii 3 Podręcznik do geografii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony – Szkoły ponadgimnazjalneNowa Era           Nowa EraIII A