Obowiązuje w klasie czwartej technikum, która rozpoczęły naukę w roku szkolnym 2017/2018

KSZTAŁCENIE W ZAKRESIE PODSTAWOWYM
Przedmiot – zakres podstawowyNumer dopuszczenia podręcznikaAutor podręcznikaTytuł podręcznikaWydawnictwoObowiązuje w klasie /  uwagi
Język polski425/1/2012Małgorzata Chmiel, Eliza KostrzewaPonad słowami. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Klasa 2 Część 2, Klasa 3  Nowa EraTechnikum kl. 4HF
Język niemiecki255/5/2010        Krystyna Łuniewska, Urszula Tworek, Zofia Wąsik, Maria Zagórna      Alles klar 3 Zakres podstawowy. Kurs dla początkujących. Podręcznik z ćwiczeniami dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum.WSIP
Język angielski361/1/2012     361/2/2011Tim Falla, Paul A. Davies, Małgorzata Wieruszewska   Tim Falla, Paul A. Davies, Małgorzata WieruszewskaNew Matura Solutions Pre-Intermediate   New Matura Solutions IntermediateOxford University PressTechnikum kl. 4HF
Matematyka378/3/2014/2016Wojciech Babiański,  Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Jolanta Wesołowska (E. Mosiewicz)  MATeMAtyka”
Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum. Kształcenie ogólne w zakresie podstawowym. Klasa III „Teraz matura” poziom podstawowy, zbiór zadań i zestawów maturalnych
Nowa EraTechnikum kl. 4HF
Historia i społeczeństwo Marcin MarkowiczOlga PytlińskaAgata Wyroda  HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO. WOJNA I WOJSKOWOŚĆ. PODRĘCZNIK.  Liceum i technikum
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO. EUROPA I ŚWIAT. PODRĘCZNIK. Liceum i technikum
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO. RZĄDZĄCY I RZĄDZENI. PODRĘCZNIK.  Liceum i technikum  
WSIPIV HF
KSZTAŁCENIE W ZAKRESIE ROZSZERZONYM
Przedmiot – zakres rozszerzonyNumer dopuszczenia podręcznikaAutor podręcznikaTytuł podręcznikaWydawnictwoObowiązuje w klasie /  uwagi
Matematyka360/3/2014/2016Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Jolanta Wesołowska E. MosiewiczTeraz matura” poziom rozszerzony, zbiór zadań i zestawów maturalnychNowa Era4HF !!!! wybrane osoby