Jeleniogórskie Jesienne Biegi Przełajowe

22 września 2022 w Jeżowie Sudeckim odbyły się Jeleniogórskie Jesienne Biegi Przełajowe. Srebrny nadal zdobyła Julia Szczerbaniewicz, a brązowy Oliwier Tyczkowski. Na czwartym miejscu uplasował się Konrad Draj, na 6 Wiktoria Sikora oraz Aleksandra Jarmuszkiewicz. Następne miejsca w swoich kategoriach wywalczyły: Gabriela Jedynak, Wiktoria Imaszewska oraz Zuzanna Podziemska. Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekun: Donata Hess-Chmura

Podobne

Zawody powiatowe w koszykówkę 3×3

Zawody powiatowe w koszykówkę 3×3

Turniej eliminacyjny strefy I i II „Jeleniogórskiej” w warcabach 100 polowych

Turniej eliminacyjny strefy I i II „Jeleniogórskiej” w warcabach 100 polowych

Mistrzostwa Polski U16 – Mały memoriał J. Kusocińskiego

Mistrzostwa Polski U16 – Mały memoriał J. Kusocińskiego

Comments are Closed

Skip to content