Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS

Dzisiejsze Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS – Lekkoatletyczna Licealiada Młodzieży okazały się wielkim sukcesem uczniów naszej szkoły. Zawody odbyły się na stadionie La przy SP nr 1 we Lwówku Śląskim w dniu 17 maja 2023 r.

Łącznie startowało 21 naszych uczniów 🙂

Malwina Maciejczyk .zajęła 1 miejsce w rzucie oszczepem, Piotr Maciejczyk: 1 miejsce w rzucie oszczepem, Dominik Suski 1 miejsce a i Marcel Kaczmarczyk: 2 miejsce w biegu na 100m, Kornelia Taraska: 1 miejsce w skoku w dal, Konrad Draj: 1 miejsce w biegu na 800m, Dominik Huzarewicz: 2 miejsce w skoku wzwyż, Tomasz Bagiński: 2 miejsce w biegu na 1500m, Wiktoria Sikora: 2 miejsce w biegu na 100m, Gabriel Giera: 2 miejsce w biegu na 200m, Dominika Błońska: 3 miejsce w biegu na 800m, Aleksandra Jarmuszkiewicz: 3 miejsce w biegu na 200m, Bartosz Czerwień: 3 miejsce w biegu na 400m.

Naszą szkołę reprezentowali również Błażej Mrozik, Łukasz Szmajło, Julia Kraśnicka, Wiktoria Imaszewska, Maja Popławska, Olga Kochanowska, Gabriela Jedynak i Mają Kowalska uzyskując miejsca poza podium.

 Opiekunem całej ekipy była p. Donata Hess-Chmura

Gratulujemy sukcesów!!!

Podobne

Nasi nagrodzeni uczniowie w ramach Darów Lasu

W ramach XV Dolnośląskiego Festiwalu „Dary lasu”odbył się konkurs plastyczny na pracę plastyczną przestrzenną, któregoCzytaj dalej

Wyniki matur

Wyniki matur

SUDOKU w ZSOiZ

SUDOKU w ZSOiZ

Comments are Closed

Skip to content