Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego w Piłce Ręcznej Chłopców

8 marca 2023 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego w Piłce Ręcznej Chłopców. W turnieju uczestniczyły 3 szkoły. Naszą szkołę reprezentowali: Konrad Draj, Oliwier Gul, Dominik Huzarewicz, Marcel Kaczmarczyk, Dominik Karp, Jakub Lechman, Bartosz Łastowski, Błażej Mrozik, Igor Nestorowicz, Filip Ostrowski, Bartłomiej Pawluk, Dominik Suski, Mateusz Suski, Fabian Szewczyk, Bartosz Witkowski. Chłopcy wygrali wszystkie mecze i tym samym zajęli 1 miejsce. Opiekunem drużyny była Agata Różańska. Foto: Grzegorz Połaczewski

Podobne

Sukces uczniów Zespołu Szkół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim

Sukces uczniów Zespołu Szkół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym

Liceum Ogólnokształcące w Lwówku Śląskim z brązową Tarczą Rankingu Perspektyw!!!

Liceum Ogólnokształcące w Lwówku Śląskim z brązową Tarczą Rankingu Perspektyw

Comments are Closed

Skip to content