Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada świętujemy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z tym świętem w naszej szkole odbył się uroczysty apel nawiązujący do tego bardzo ważnego święta. Uczniowie pod opieką Pani Izabeli Łupickiej, Pani Barbary Mieszkowskiej i Pana Bartosza Baszaka przygotowali program artystyczny. Zabrzmiały znane z tego okresu pieśni, wiersze a także fakty przypominające wydarzenia historyczne. Pan Dyrektor Andrzej Bielak nawiązując do minionych wydarzeń przypomniał, że wolność nie jest nam dana raz na zawsze a w obliczu obecnych wydarzeń ważne jest, by być świadomym, czym jest wolność, niepodległość i duma z własnego państwa.

Podobne

W dniu dzisiejszym odbyły się Targi Edukacyjne w Szkole Podstawowej nr 1.

Targi Edukacyjne w Szkole Podstawowej nr 1.

Warsztaty szachowe część 3

Warsztaty szachowe część 3

Konkurs matematyczny o liczbie Pi

Konkurs matematyczny o liczbie Pi

Comments are Closed

Skip to content