Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada świętujemy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z tym świętem w naszej szkole odbył się uroczysty apel nawiązujący do tego bardzo ważnego święta. Uczniowie pod opieką Pani Izabeli Łupickiej, Pani Barbary Mieszkowskiej i Pana Bartosza Baszaka przygotowali program artystyczny. Zabrzmiały znane z tego okresu pieśni, wiersze a także fakty przypominające wydarzenia historyczne. Pan Dyrektor Andrzej Bielak nawiązując do minionych wydarzeń przypomniał, że wolność nie jest nam dana raz na zawsze a w obliczu obecnych wydarzeń ważne jest, by być świadomym, czym jest wolność, niepodległość i duma z własnego państwa.

Podobne

Zawody schachowe

Zapraszamy dnia 11/01/2024 roku o godz. 16:30 na Wywiadówkę!

Zapraszamy dnia 11/01/2024 roku o godz. 16:30 na Wywiadówkę!

Wesołych Świąt :-)

Wesołych Świąt

Comments are Closed

Skip to content