Narodowe Święto Niepodległości
11 listopada świętujemy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z tym świętem w naszej szkole odbył się uroczysty apel nawiązujący do tego bardzo ważnego święta. Uczniowie pod opieką Pani Izabeli Łupickiej, Pani Barbary Mieszkowskiej i Pana Bartosza Baszaka przygotowali program artystyczny. Zabrzmiały znane z tego okresu pieśni, wiersze a także fakty przypominające wydarzenia historyczne. Pan Dyrektor Andrzej Bielak nawiązując do minionych wydarzeń przypomniał, że wolność nie jest nam dana raz na zawsze a w obliczu obecnych wydarzeń ważne jest, by być świadomym, czym jest wolność, niepodległość i duma z własnego państwa.
Podobne
Warsztaty kulinarne: „Tort od podstaw”
W minionym tygodniu w naszej szkole zapachniało słodkościami! Wszystko za sprawą warsztatówkulinarnych pt. „Tort odCzytaj dalej
II Lwówecki Powiatowy Turniej Szachowy za nami!♟️
W naszej szkole odbył się II Lwówecki Powiatowy Turniej Szachowy, w którym udział wzięło ażCzytaj dalej
Projekt „Akademia Zawodowców”
Prezentujemy efekt pracy uczniów klasy 2 Technikum. Podczas warsztatów filmowych z Projektu „Akademia Zawodowców”. WielkieCzytaj dalej












Comments are Closed