Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada świętujemy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z tym świętem w naszej szkole odbył się uroczysty apel nawiązujący do tego bardzo ważnego święta. Uczniowie pod opieką Pani Izabeli Łupickiej, Pani Barbary Mieszkowskiej i Pana Bartosza Baszaka przygotowali program artystyczny. Zabrzmiały znane z tego okresu pieśni, wiersze a także fakty przypominające wydarzenia historyczne. Pan Dyrektor Andrzej Bielak nawiązując do minionych wydarzeń przypomniał, że wolność nie jest nam dana raz na zawsze a w obliczu obecnych wydarzeń ważne jest, by być świadomym, czym jest wolność, niepodległość i duma z własnego państwa.

Podobne

Biblioteka zaprasza…

Biblioteka zaprasza…

AKCJA POMOC DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA

AKCJA POMOC DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA

Nauka tańca „Polonez” :-)

Nauka tańca „Polonez”

Comments are Closed

Skip to content