Nasi uczniowie na III Powiatowym Konkursie Historycznym

Serdecznie gratulujemy Igorowi Strzałkowskiemu, Annie Sawickiej i Emilii Jaskule, którzy 27 maja 2022r. wzięli udział w III Powiatowym Konkursie Historycznym. Tym razem uczniowie mierzyli się z tematyką dotycząca dziejów Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Nasi reprezentanci zajęli odpowiednio: Igor Strzałkowski II miejsce, Ania Sawicka IV miejsce, natomiast Emilia Jaskuła V miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

111 udostępnienieLubię to!KomentarzUdostępnij

Podobne

Nasi nagrodzeni uczniowie w ramach Darów Lasu

W ramach XV Dolnośląskiego Festiwalu „Dary lasu”odbył się konkurs plastyczny na pracę plastyczną przestrzenną, któregoCzytaj dalej

Wyniki matur

Wyniki matur

SUDOKU w ZSOiZ

SUDOKU w ZSOiZ

Comments are Closed

Skip to content