Nasi uczniowie na III Powiatowym Konkursie Historycznym

Serdecznie gratulujemy Igorowi Strzałkowskiemu, Annie Sawickiej i Emilii Jaskule, którzy 27 maja 2022r. wzięli udział w III Powiatowym Konkursie Historycznym. Tym razem uczniowie mierzyli się z tematyką dotycząca dziejów Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Nasi reprezentanci zajęli odpowiednio: Igor Strzałkowski II miejsce, Ania Sawicka IV miejsce, natomiast Emilia Jaskuła V miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

111 udostępnienieLubię to!KomentarzUdostępnij

Podobne

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS

Dolnośląski Finał Wiosennych Biegów Przełajowych LZS w Olszynie

Dolnośląski Finał Wiosennych Biegów Przełajowych LZS w Olszynie

Migawki z biegów przełajowych

Nasi wczorajsi zwycięzcy❤️, gratulujemy!

Comments are Closed

Skip to content