Pomoc dla Ukrainy

W tak trudnym czasie dla naszych wschodnich sąsiadów nie pozostajemy obojętni. Nasza szkoła włączy się w, organizowaną przez Powiatowy Sztab Kryzysowy, akcję zbiórki najpotrzebniejszych materiałów na rzecz ogarniętej wojną Ukrainy oraz uchodźców przekraczających granicę Rzeczypospolitej. Bliższe informacje na temat zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy, które trafią na polsko-ukraińską granicę oraz do Gródka na Ukrainie podamy po zakończeniu videokonferencji władz Powiatu Lwóweckiego ze Starostą Władimirem Remeniakiem oraz Igorem Jaśkiewiczem – naczelnikiem Wydziału Spraw Humanitarnych w Gródku.

Podobne

Biegi przełajowe

Biegi przełajowe

E-legitymacja…

E-legitymacja

Uwaga uczniowie

wyniki konkursu matematycznego o liczbie PI zostaną ogłoszone  04.04.2023 w sali 28 godzina 10.30  Czytaj dalej

Comments are Closed

Skip to content