Przyrodnicze zajęcia projektowe

Nasze klasy biologiczno-chemiczne brały udział w wycieczce ukazującej najciekawsze geologiczne okazy naszej okolicy. Rozpoczęła się od oglądania Kruczych Skał w Jerzmanicach Zdrój, szukania skamieniałości i rozpoznawania gatunków roślin. Następnie obserwowanie przejazdem kopalni bazaltu w okolicach Sępowa, w drodze na Wieżę na Zawadnej. Mieliśmy możliwość podziwiania naszego krajobrazu z wszystkich stron. Po niesamowitych widokach nadszedł czas, aby wyruszyć do Wielisławki zwiedzać budowle wykonane z eriolitu (materiału skalnego zbudowanego z tlenku krzemu z domieszką żelaza) i stary młyn wodny. Późniejszym punktem wycieczki były Organy Wielisławskie, a marsz został zakończony ogniskiem. Wszystkiemu towarzyszyły ciekawe opowieści sympatycznej pani przewodnik Grażyny Staronki. Klasy 2B i 3P z projektu „kwiatowy zakątek” wzięły udział w wycieczce pod opieką Pani Violetty Półćwiartek i Magdaleny Potomskiej.

Podobne

Uwaga!

Zakończona została rekrutacja do projektu! Lista osób zakwalifikowanych oraz lista rezerwowa znajduje się w gablocieCzytaj dalej

04 października 2023 r. rusza rekrutacja do programu Erasmus+

04 października 2023 roku rusza rekrutacja do akredytowanego projektu Erasmus+. Więcej informacji pod linkiem https://zsoizlwowek.pl/akredytacja-w-ramach-akcji-1-edukacja-szkolna/

Rekrutacja w zakresie mobilności kadry

Od 16 marca 2023 roku rusza rekrutacja w zakresie mobilność kadry pedagogicznej. Więcej informacji naCzytaj dalej

Comments are Closed

Skip to content