Przyrodnicze zajęcia projektowe

Nasze klasy biologiczno-chemiczne brały udział w wycieczce ukazującej najciekawsze geologiczne okazy naszej okolicy. Rozpoczęła się od oglądania Kruczych Skał w Jerzmanicach Zdrój, szukania skamieniałości i rozpoznawania gatunków roślin. Następnie obserwowanie przejazdem kopalni bazaltu w okolicach Sępowa, w drodze na Wieżę na Zawadnej. Mieliśmy możliwość podziwiania naszego krajobrazu z wszystkich stron. Po niesamowitych widokach nadszedł czas, aby wyruszyć do Wielisławki zwiedzać budowle wykonane z eriolitu (materiału skalnego zbudowanego z tlenku krzemu z domieszką żelaza) i stary młyn wodny. Późniejszym punktem wycieczki były Organy Wielisławskie, a marsz został zakończony ogniskiem. Wszystkiemu towarzyszyły ciekawe opowieści sympatycznej pani przewodnik Grażyny Staronki. Klasy 2B i 3P z projektu „kwiatowy zakątek” wzięły udział w wycieczce pod opieką Pani Violetty Półćwiartek i Magdaleny Potomskiej.

Podobne

Rekrutacja w zakresie mobilności kadry

Od 16 marca 2023 roku rusza rekrutacja w zakresie mobilność kadry pedagogicznej. Więcej informacji naCzytaj dalej

Rekrutacja uzupełniająca do programu Z Erasmusem szkoła na plus

W związku z rezygnacją jednej z zakwalifikowanych osób, zostaje ogłoszona dodatkowa rekrutacja do projektu ZCzytaj dalej

Rekrutacja do projektu z Erasmusem szkoła na plus

Uwaga! 5 grudnia 2022 r. rusza rekrutacja do projektu mobilnościowego „z Erasmusem Szkoła na plus”.Czytaj dalej

Comments are Closed

Skip to content