Sukces uczniów Zespołu Szkół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim

Uczniowie Zespołu Szkół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim zakwalifikowali się do etapu okręgowego XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego Dominika Martyniak i Paweł Chojnacki uczeń klasy IV Technikum Informatycznego 2 marca 2023 roku wzięli udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Gratulujemy ! Opiekunem była Jagoda Kozłowska

Podobne

Nasi nagrodzeni uczniowie w ramach Darów Lasu

W ramach XV Dolnośląskiego Festiwalu „Dary lasu”odbył się konkurs plastyczny na pracę plastyczną przestrzenną, któregoCzytaj dalej

Wyniki matur

Wyniki matur

SUDOKU w ZSOiZ

SUDOKU w ZSOiZ

Comments are Closed

Skip to content