Sukces uczniów Zespołu Szkół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim

Uczniowie Zespołu Szkół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim zakwalifikowali się do etapu okręgowego XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego Dominika Martyniak i Paweł Chojnacki uczeń klasy IV Technikum Informatycznego 2 marca 2023 roku wzięli udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Gratulujemy ! Opiekunem była Jagoda Kozłowska

Podobne

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym

Liceum Ogólnokształcące w Lwówku Śląskim z brązową Tarczą Rankingu Perspektyw!!!

Liceum Ogólnokształcące w Lwówku Śląskim z brązową Tarczą Rankingu Perspektyw

Comments are Closed

Skip to content