SZKOLNY KONKURS NA NAJLEPSZY PROJEKT BLUZY ZSOIZ


Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie polegającym na zaprojektowaniu haftu na bluzie szkolnej, który odbędzie się w dniach od 16.11.2023r. do 15.12.2023r. Praca konkursowa powinna być spójna wizualnie z wizerunkiem ZSOiZ i zawierać elementy identyfikujące. Projekt haftu może mieć maksymalnie 240mm*200mm i należy przesłać go w formie pliku *.svg na adres
sekretariat@zsoizlwowek.pl w nieprzekraczalnym terminie do 30.11.2023r. Nagrodą w konkursie jest bluza ze zwycięskim projektem.

Podobne

Wywiadówka

Wywiadówka

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach

Kiedy przyjmować antybiotyki?Antybiotyki nie są lekiem na zakażenia wywołane wirusami, na przykład przeziębienia lub grypę.Czytaj dalej

Informacja

informujemy, że w dniu 2 listopada 2023 roku sekretariat oraz administracja szkoły będą nieczynny. ZaCzytaj dalej

Comments are Closed

Skip to content