Turniej eliminacyjny strefy I i II „Jeleniogórskiej” w warcabach 100 polowych

Natalia Jadach uczennica klasy 2A naszej szkoły, w sobotę 8 października 2022r. w Siedlęcinie, zajęła pierwsze miejsce w Turnieju eliminacyjnym strefy I i II „Jeleniogórskiej” w warcabach 100 polowych. Natalka uzyskała awans do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 22 października 2022r. w Marciszowie. Opiekunami zawodniczki są jej rodzice państwo Beata i Adam Jadachowie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Podobne

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Sukces uczniów Zespołu Szkół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim

Sukces uczniów Zespołu Szkół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym

Comments are Closed

Skip to content