Turniej eliminacyjny strefy I i II „Jeleniogórskiej” w warcabach 100 polowych

Natalia Jadach uczennica klasy 2A naszej szkoły, w sobotę 8 października 2022r. w Siedlęcinie, zajęła pierwsze miejsce w Turnieju eliminacyjnym strefy I i II „Jeleniogórskiej” w warcabach 100 polowych. Natalka uzyskała awans do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 22 października 2022r. w Marciszowie. Opiekunami zawodniczki są jej rodzice państwo Beata i Adam Jadachowie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Podobne

Zawody powiatowe w koszykówkę 3×3

Zawody powiatowe w koszykówkę 3×3

Mistrzostwa Polski U16 – Mały memoriał J. Kusocińskiego

Mistrzostwa Polski U16 – Mały memoriał J. Kusocińskiego

Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach Przełajowych LZS

29 września 2022 odbyły się mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach Przełajowych LZS.  Zawody zorganizował powiatCzytaj dalej

Comments are Closed

Skip to content