W dniu dzisiejszym odbyły się Targi Edukacyjne w Szkole Podstawowej nr 1.

Nasza szkoła przygotowała stoisko z ofertą edukacyjną, filmem promocyjnym i prezentacją na temat profili, wydarzeń w szkole i wyjazdów krajowych i zagranicznych. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły chętnie odpowiadali na pytania siódmo- i ósmoklasistów. Zainteresowaniem cieszyły się zarówno profile w liceum, jak i w technikum a największe zainteresowanie wzbudził nasz nowy profil w liceum: biznes i zarządzanie. Uczniowie dopytywali także o termin dnia otwartego w naszej szkole i już wkrótce zaprosimy ich do nas, aby pokazać, jak pracujemy i odpowiedzieć na kolejne pytania. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udane spotkanie i do zobaczenia w naszej szkole.

Podobne

Wycieczka do Berlina i Poczdamu

Wycieczka do Berlina i Poczdamu

„SMS- SZKOLNY MISTRZ SUDOKU”

„SMS- SZKOLNY MISTRZ SUDOKU”

Warsztaty z anatomii serca i płuc

Warsztaty z anatomii serca i płuc

Comments are Closed

Skip to content