W dniu dzisiejszym odbyły się Targi Edukacyjne w Szkole Podstawowej nr 1.

Nasza szkoła przygotowała stoisko z ofertą edukacyjną, filmem promocyjnym i prezentacją na temat profili, wydarzeń w szkole i wyjazdów krajowych i zagranicznych. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły chętnie odpowiadali na pytania siódmo- i ósmoklasistów. Zainteresowaniem cieszyły się zarówno profile w liceum, jak i w technikum a największe zainteresowanie wzbudził nasz nowy profil w liceum: biznes i zarządzanie. Uczniowie dopytywali także o termin dnia otwartego w naszej szkole i już wkrótce zaprosimy ich do nas, aby pokazać, jak pracujemy i odpowiedzieć na kolejne pytania. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udane spotkanie i do zobaczenia w naszej szkole.

Podobne

Zawody schachowe

Zapraszamy dnia 11/01/2024 roku o godz. 16:30 na Wywiadówkę!

Zapraszamy dnia 11/01/2024 roku o godz. 16:30 na Wywiadówkę!

Wesołych Świąt :-)

Wesołych Świąt

Comments are Closed

Skip to content