WSPIERAMY GRAŻYNĘ NAJMRODZKĄ

Informacje o inicjatywie:

Osobowość Grażyny Najmrodzkiej – czyli Profesor „od pokoleń”

Wybitny nauczyciel i wspaniały pedagog, wychowawca, mentor, przewodnik wielu pokoleń. Niczym Kapitan na okręcie dowodzi kolejnymi przeprawami, w których dzieci wypływają z rodzinnych portów na nieznane wody dorosłego życia. Zawsze z boku, z niebywałą umiejętnością dyskretnego podsuwania drogowskazów, łączących wiedzę o naszym języku z wartościami moralnymi i zdroworozsądkowym podejściem do otaczającego świata. Zawsze z inteligentnym poczuciem humoru i niebywałym wyczuciem ciepła okazywanego drugiemu człowiekowi.

Każdy, komu w życiu było jest i będzie dane spotkać na swej drodze Naszą Profesor, ma zagwarantowany subtelny odcisk dobra i mądrości. Często uśmiadamiany dopiero z biegiem lat.

Historia choroby oczami Grażyny

Z chorobą nowotworową zmagam się ponad 20 lat. Znamię było wielkości łebka od szpilki. Wynik histopatologiczny Clark st. IV. Lekarze prognozowali kilka miesięcy życia. Początkowo poddałam się standardowemu leczeniu, ale wszystkie metody (m.in. zabiegi, operacje, chemioterapia) zawiodły. Jedyną i, jak dotychczas, niezawodną szansą na życie okazało się uczestnictwo w programie wdrażanym przez zespół lekarzy pod kierunkiem prof. Andrzeja Mackiewicza. Comiesięczne przyjmowanie szczepionki przeciw czerniakowi pozwoliło mi cieszyć się rodzinnym szczęściem, wychować troje ukochanych dzieci oraz realizować się zawodowo i przygotować do matury kilka pokoleń moich uczniów.

Pomoc

By mogła być realizowana musi funkcjonować cały program, którego miesięczny koszt to blisko 120 tys zł., obejmujący 80 pacjentów. Szczepionka musi być przyjmowana regularnie raz z miesiącu. Dlatego ważna jest, w miarę indywidualnych możliwości każdego z nas, systematyczność wpłat:

1. wpłaty na zrzutka.pl

2. jednorazowa wpłata a NAJLEPIEJ stałe zlecenie przelewu na konto stowarzyszenia

Wpłaty

Stowarzyszenia Chorych na Czerniaka
ul. Retmańska 19, 60-480 Poznań

ING Bank Śląski o/Poznań
14 1050 1520 1000 0090 7142 1854

tytuł przelewu*:

„OPP Stowarzyszenie Chorych na Czerniaka, KRS0000219057, cel: ochrona i promocja zdrowia, pacjent Grażyna Najmrodzka”

*) wskazany tytuł przelewu umożliwia dokonanie odliczenia darowizny od podatku PIT, informacja prawna na temat ulgi podatkowej z tytułu darowizny dla osób fizycznych i prawnych jest dostępna na stronie stowarzyszenia.

linki

Stowarzyszenie chorych na czerniaka

Więcej informacji na temat stowarzyszenia, w którym od kilkunastu lat leczona jest Grażyna Najmrodzka, znajduje na stronie:

www.stowczerniak.pl

Stowarzyszenie na Facebooku

https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Chorych-na-Czerniaka-135447816512392/

Zbiórka na zrzutka.pl

https://zrzutka.pl/2nt324

Grupa „Wspieramy Grażynę Najmrodzką” – Koniecznie dołącz.

Tu będziemy się starali na bieżąco informować O POWODZENIU NASZEJ INICJATYWY.

https://www.facebook.com/groups/905930609819337/announcements

będziemy też uruchamiać dodatkowe AKCJE

Trzy kroki do sukcesu:

  1. dołącz do naszej grupy, by być na bieżąco
  2. zaproś, zachęć do udziału: Znajmowych, Bliskich, Kależanki, Kolegów, Uczniów, Absolwentów, Ludzi dobrego serca – im nas będzie więcej, tym większa szansa na powodzenie
  3. jeśli możesz ustaw stały, miesięczny przelew (choćby w najmniejszej kwocie) – ziarnko do ziarnka i uzbieramy

Podobne

Zapraszamy dnia 11/01/2024 roku o godz. 16:30 na Wywiadówkę!

Zapraszamy dnia 11/01/2024 roku o godz. 16:30 na Wywiadówkę!

Wywiadówka

Wywiadówka

SZKOLNY KONKURS NA NAJLEPSZY PROJEKT BLUZY ZSOIZ

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie polegającym na zaprojektowaniu haftu na bluzieCzytaj dalej

Comments are Closed

Skip to content