Zaproszenie do udziału w akcji „Góra Grosza”

Zapraszam wszystkich  tradycyjnie do włączenia się w ogólnopolską akcję „Góra grosza”. To już  XXIII edycja. Akcja trwa od 01.11. 2022  – 28.02.2023  roku. Celem akcji, w której zbierane są monety (od 1 gr. do 5 zł), jest pomoc rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej , programy pomocowe dla dzieci i młodzieży, które znalazły się w trudnej sytuacji rodzinnej. W naszej szkole zbiórki monet będą odbywać się w każdy wtorek od 08.11.2022. Chętnych do prowadzenia zbiórki zapraszam do biblioteki.

Wielka siła to niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Pomagajmy!

Koordynator: Barbara Mieszkowska

Podobne

Zapraszamy dnia 11/01/2024 roku o godz. 16:30 na Wywiadówkę!

Zapraszamy dnia 11/01/2024 roku o godz. 16:30 na Wywiadówkę!

Wywiadówka

Wywiadówka

SZKOLNY KONKURS NA NAJLEPSZY PROJEKT BLUZY ZSOIZ

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie polegającym na zaprojektowaniu haftu na bluzieCzytaj dalej

Comments are Closed

Skip to content