Zapytania ofertowe z dnia 5 marca 2024 r.

Zapraszam Państwa do składania ofert cenowych dotyczących zakupu biletów lotniczych dla 30 uczniów i 3 nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim w ramach projektu nr 2022-1-PL01-KA122-VET-000071006, pt. „Nowe możliwości zaczynają się tutaj! Dołącz do nas i osiągnij swój sukces!”. W załączniku zapytanie ofertowe oraz wzór formularza oferty (Załącznik nr 1 do Zapytania).
Ofertę proszę złożyć osobiście, listownie na adres Zamawiającego lub w formie mailowej na adres: sekretariat@zsoizlwowek.pl, do dnia 29 marca 2024 r. do godz. 12.00.

Podobne

Rozdanie świadectw dojrzałości

Rozdanie świadectw dojrzałości

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego

Narodowe Centrum Kultury

Narodowe Centrum Kultury

Comments are Closed

Skip to content