Zapytanie ofertowe dotyczące organizacji wycieczki szkolnej w ramach programu Poznaj Polskę

Zapraszamy Państwa do składania ofert cenowych dotyczących organizacji wycieczki szkolnej dla 45 uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Brodatego w Lwówku Śląskim W ramach programu „Poznaj Polskę”. W załączniku zapytanie ofertowe oraz wzór formularza oferty (załącznik nr 2). Skan załącznika nr 2 proszę przesłać droga elektroniczną do 12 października 2022 r. do godziny 14:00.

Podobne

Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu biletów lotniczych w ramach realizacji projektu Erasmus+

Zapraszam Państwa do składania ofert cenowych dotyczących zakupu biletów lotniczych dla 10 nauczycieli Liceum OgólnokształcącegoCzytaj dalej

Zapytanie ofertowe z dnia 28 lipca 2022r.

Zapraszamy do składania ofert cenowych na kompleksową dostawę gazu ziemnego wysokometanowego typu E.

Comments are Closed

Skip to content