Dolnośląski Festiwal Nauki

Nauka Porusza! – to tegoroczne hasło Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, w którym uczniowie klas: ekonomicznej, biznesowej, informatycznej i politechnicznej ZSOiZ Lwówek Śl. licznie wzięli udział. Z zainteresowaniem wysłuchali wykładu „Sztuczna inteligencja (AI) a człowiek – współpraca czy konkurencja na rynku pracy? „, oraz bardzo aktywnie uczestniczyli w „Escape room – czas to pieniądz” zwycięzcy quizów to Filip Ostrowski oraz Krystian Złotek . Gratulujemy! Mamy nadzieję, że każdemu się podobało opiekunowie J. Kozłowska, A.Zablocka, E.Jankowska.

Podobne

Zawody schachowe

Zapraszamy dnia 11/01/2024 roku o godz. 16:30 na Wywiadówkę!

Zapraszamy dnia 11/01/2024 roku o godz. 16:30 na Wywiadówkę!

Wesołych Świąt :-)

Wesołych Świąt

Comments are Closed

Skip to content