Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Od 1999 roku obchodzony jest w październiku Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

Przygotowana przez naszych czytelników i umieszczona na pierwszym piętrze w holu wystawa ma zwrócić uwagę na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły,  w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych. Jednocześnie jest zachętą do „ Czytania dla pokoju” – takie jest w tym roku przesłanie czytelnicze w związku z wojną za naszą wschodnią granicą.

W imieniu naszej Pani Bibliotekarz zapraszamy do odwiedzania biblioteki i wypożyczania ciekawych, inspirujących, wartych przeczytania pozycji. Wpadajcie do biblioteki nie tylko po lektury!

Podobne

Wywiadówka

Wywiadówka

Warsztaty szachowe w ZSOiZ

Warsztaty szachowe w ZSOiZ

Warsztaty szachowe

Warsztaty szachowe

Comments are Closed

Skip to content