Nasi nagrodzeni uczniowie w ramach Darów Lasu

W ramach XV Dolnośląskiego Festiwalu „Dary lasu”odbył się konkurs plastyczny na pracę plastyczną przestrzenną, którego tematem było: „Drewno – surowiec wszechstronny, naturalny i odnawialny”, a także konkurs sceniczny „Pokaz mody leśnej”. Nasi uczniowie, którzy co roku aktywnie uczestniczą w obchodach festiwalu, również w tym roku nie zawiedli biorąc udział zarówno w konkursie plastycznym, jak i konkursie pokazu mody. Znaleźli się w gronie laureatów. W konkursie plastycznym są to: I miejsce – Alicja Marchewka z kl. III B, II miejsce – Iga Burdyna z kl.I B, III miejsce – Wiktoria Popłońska z kl. II A oraz wyróżnienia : Wiktoria Kubiak z kl. II B oraz Dominika Owczarek z kl. II F. Zaprezentowano również pokaz mody leśnej w ramach drugiego konkursu. I miejsce zdobyli uczniowie z kl. II A: Amelia Oświęcimska, Oliwer Podobiński, Oliwia Giera i Weronika Burniak. Wyróżnieni w tym konkursie uczniowie to: Kornelia Taraska, Hanna Matkowska z kl. II A, także uczniowie kl. III A: Maja Kowalska, Paulina Chapińska i Michał Horbanowicz.

OGROMNE GRATULACJE!

Podobne

Wyniki matur

Wyniki matur

SUDOKU w ZSOiZ

SUDOKU w ZSOiZ

KONKURS SUDOKU

KONKURS SUDOKU

Comments are Closed

Skip to content