Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach Przełajowych LZS

29 września 2022 odbyły się mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach Przełajowych LZS.  Zawody zorganizował powiat świdnicki – miejscowość Krzyżowa. Startowało ok.700 zawodników z powiatów województwa dolnosląskiego. Naszą szkołę reprezentowało 9 uczniów. Opiekunem była Pani  Donata Hess-Chmura. Julia Szczerbaniewicz wywalczyła złoty medal w swojej kategorii wiekowej. Wiktoria Szczerbaniewicz w tej samej kategorii zajęła 5 miejsce. Na miejscu 8 uplasowała się Julia Kraśnicka, na 9 Oliwier Tyczkowski, następne miejsca zajęli Aleksandra Jarmuszkiewicz, Wiktoria Imaszewska, Konrad Draj, Tomasz Bagiński i Gabriela Jedynak. W niektórych biegach startowało ponad 40 zawodników. Gratulujemy wspaniałych startów i jesteśmy dumni z Mistrzyni Dolnego Śląska.

Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach Przełajowych LZS

Podobne

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Sukces uczniów Zespołu Szkół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim

Sukces uczniów Zespołu Szkół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym

Comments are Closed

Skip to content