Narodowe Święto Niepodległości

Czas wyjątkowy, to i szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości, dość nietuzinkowe. Tym razem przygotowany przez uczniów apel nie mógł być zaprezentowany szerszej publiczności w czasie akademii, w związku z czym zdecydowaliśmy się nagrać całą uroczystość. Serdecznie dziękujemy uczniom z klas 3P, 2A, 2E oraz 3R za zaangażowanie, a organizatorom za przygotowanie uczniów. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z nagraniem.

Podobne

Lekcja anatomii

Uczniowie klas III  i II mieli możliwość uczestniczenia w niecodziennej lekcji anatomii. Przedstawiciele firmy zCzytaj dalej

Aktualizacja strony

W dniach 11 listopada do 14 listopada, strona zsoizlwowek.pl będzie niedostępna. Będą prowadzone prace aktualizacyjneCzytaj dalej

Webinarium „Etyka w technologii i Internecie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym w ramach Szczytu Cyfrowego ONZ webinarium, przeznaczonym dla młodegoCzytaj dalej

Comments are Closed

Skip to content