Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym

Z okazji ROKU STANISŁAWA LEMA został zorganizowany przez Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Lwówku Śl. powiatowy konkurs plastyczny „Być jak Lem…” Tematem konkursu było wykonanie ilustracji do wybranej książki Stanisława Lema. Nasi uczniowie przyjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcy w kategorii szkół ponadpodstawowych to uczniowie z naszej szkoły: I miejsce – Ignacy Zabłocki z kl. I b, II miejsce – Aleksandra Ściga z kl. II a, III miejsce – Natalia Dudzis z kl. III a. WIELKIE GRATULACJE !!! A oto ich dzieła.

Podobne

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym

Liceum Ogólnokształcące w Lwówku Śląskim z brązową Tarczą Rankingu Perspektyw!!!

Liceum Ogólnokształcące w Lwówku Śląskim z brązową Tarczą Rankingu Perspektyw

Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny

Comments are Closed

Skip to content