Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym

Z okazji ROKU STANISŁAWA LEMA został zorganizowany przez Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Lwówku Śl. powiatowy konkurs plastyczny „Być jak Lem…” Tematem konkursu było wykonanie ilustracji do wybranej książki Stanisława Lema. Nasi uczniowie przyjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcy w kategorii szkół ponadpodstawowych to uczniowie z naszej szkoły: I miejsce – Ignacy Zabłocki z kl. I b, II miejsce – Aleksandra Ściga z kl. II a, III miejsce – Natalia Dudzis z kl. III a. WIELKIE GRATULACJE !!! A oto ich dzieła.

Podobne

Nasi nagrodzeni uczniowie w ramach Darów Lasu

W ramach XV Dolnośląskiego Festiwalu „Dary lasu”odbył się konkurs plastyczny na pracę plastyczną przestrzenną, któregoCzytaj dalej

Wyniki matur

Wyniki matur

SUDOKU w ZSOiZ

SUDOKU w ZSOiZ

Comments are Closed

Skip to content