Zawody powiatowe w koszykówkę 3×3

W zawodach powiatowych w koszykówkę 3×3, które odbyły się 26 października nasze dziewczęta i chłopcy zajęli 2 miejsce. W rozgrywkach uczestniczyły cztery szkoły z naszego powiatu (Rakowice, Lubomierz, Gryfów i Lwówek).Dziewczęta grały w składzie : Patrycja Wicha kl. 4 P, Karolina Janiszyn kl. 4 R, Wiktoria Sikora kl. 1 B, Weronika Rosołek kl. 1A. Skład drużyny chłopców to ; Paweł Chojnacki kl. 4 F, Dominik Szast kl. 4 F, Przemysław Braun kl. 2 F i Jakub Lechman kl. 2 F. Opiekunem naszych uczniów była p. Donata Hess-Chmura. Gratulujemy medalowego miejsca!

Podobne

Nasi nagrodzeni uczniowie w ramach Darów Lasu

W ramach XV Dolnośląskiego Festiwalu „Dary lasu”odbył się konkurs plastyczny na pracę plastyczną przestrzenną, któregoCzytaj dalej

Wyniki matur

Wyniki matur

SUDOKU w ZSOiZ

SUDOKU w ZSOiZ

Comments are Closed

Skip to content