Znamy wyniki tegorocznej matury

5 lipca poznaliśmy wyniki tegorocznej matury. Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskiego uzyskali najwyższe wyniki w Powiecie Lwóweckim. Są one również wyższe od średnich kraju i województwa dolnośląskiego. Miło nam poinformować, że 94% uczniów Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Brodatego uzyskało świadectwo dojrzałości (dla porównania w przypadku naszego regionu było to 82%). Absolwenci naszego technikum także poradzili sobie bardzo dobrze. W tym roku 86% uczniów technikum uzyskało świadectwo dojrzałości (w przypadku województwa było to 63%).

Maturzystami z najlepszymi wynikami okazali się:
Eryk Kopeć z klasy humanistycznej LO i Jakub Gluza z Technikum informatycznego.
Jesteśmy dumni z naszych maturzystów, gdyż uzyskali oni lepsze wyniki niż ich starsi koledzy rok temu. Wzrost widać zarówno w przypadku przedmiotów obowiązkowych, jak i rozszerzonych.

Tegoroczny wynik jest tym większym sukcesem, że poprzedził go trudny okres pandemii i związanej z nią nauki hybrydowej. Stąd szczególne gratulacje dla wszystkich abiturientów oraz pracujących z nimi nauczycieli, za wkład pracy i umiejętne przygotowanie uczniów do egzaminu dojrzałości.
Wszystkim tegorocznym absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dorosłym już życiu.

Podobne

Nasi nagrodzeni uczniowie w ramach Darów Lasu

W ramach XV Dolnośląskiego Festiwalu „Dary lasu”odbył się konkurs plastyczny na pracę plastyczną przestrzenną, któregoCzytaj dalej

Wyniki matur

Wyniki matur

SUDOKU w ZSOiZ

SUDOKU w ZSOiZ

Comments are Closed

Skip to content